Рішення КАС FAU від 2 березня 2016 року

image-710x355@1x

2 березня 2016 року Комісією автомобільного спорту Автомобільної федерації України шляхом опитування, в порядку, встановленому п. 6.5. Положення про КАС FAU в редакції від 26.01.2015 року, прийнято рішення, які вступили в силу з 05.03.2016 року.

За поданням зацікавлених осіб та погодженням відповідних робочих органів, затверджено регламентуючі документи для проведення національних серій з Тайм Аттак та слалому, в тому числі:

За погодженням Комітету кільцевих гонок FAU та Робочої групи КАС FAU з Тайм Аттак:

Загальний регламент Національної серії з Тайм Аттак «Лтава Аттак Серія 2016» (LTAVA ATTACK SERIES 2016);

Технічні вимоги до автомобілів, які допускаються до участі у змаганнях «LTAVA ATTACK SERIES» 2016 р.;

Загальний регламент Національної серії з Тайм Аттак «Український Тайм Аттак Кубок» («UKRAINIAN TIME ATTACK CUP» 2016 року);

Технічні вимоги до автомобілів, які допускаються до участі у змаганнях «UKRAINIAN TIME ATTACK CUP» 2016 р.

За погодженням Комітету слалому FAU:

Загальний регламент Національної серії з слалому «Кубок «АвтоЕнтерпрайз».

За поданням Технічного комітету FAU затверджено оновлену редакцію переліку офіційних осіб FAU, уповноважених для оформлення актів технічного огляду для отримання технічного паспорту спеціальних транспортних засобів для автомобільного спорту (СТП) (друга редакція).

Публікацію затверджених регламентуючих документів буде здійснено після редакційної підготовки за поданням Секретаріату КАС FAU.

Комісія Автомобільного спорту Автомобільної Федерації України

Знайти перелік офіційних осіб FAU, уповноважених для оформлення актів технічного огляду для отримання технічного паспорту спеціальних транспортних засобів для автомобільного спорту (СТП) можна на нашому сайті в розділі «Документы -> Спортивные документы -> Документы по спортивной технике».

Знайти оновлені регламенти можна на нашому сайті в розділі «Документы -> Регламенты по дисциплинам».

Добавить комментарий